Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014

Α.Ο. ΣΚΟΠΕΛΟΥ - Α.Ο. ΣΚΙΑΘΟΥ 3-4.

Τελικό σκορ στον σημερινό φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα μεταξύ του Α.Ο. ΣΚΟΠΕΛΟΥ - Α.Ο. ΣΚΙΑΘΟΥ 3-4. Ο αγώνας έγινε στα πλαίσια της προετοιμασίας των δύο ομάδων ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου 2014-15. Η ομάδας βρέθηκε να χάνει στο πρώτο ημίχρονο με σκορ 0-2 με δύο όμορφα γκολ από τον Μιαρίτη στο 28' και στο 37'. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας αντέδρασε και με δύο γκολ, ένα από τον Rigas Stivaxtis Tsou στο 58' και Erjon Rezarta Alvaro Hysaj στο 75΄ κατάφερε να ισοφαρίσει. Η Σκόπελος πέρασε και μπροστά στο σκορ 3-2 με ένα ακόμα γκολ από τον Rigas Stivaxtis Tsou στο 77'. Η ομάδα μας τελικά δεν κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα και την νίκη και κάτω από την πίεση του αντιπάλους της υποχρεώθηκε με ήττα και τελικό σκορ 3-4 με δύο ακόμα πανέμορφα γκολ τα οποία δέχτηκε από τους Μιαρίτη στο 80' και Ζάνη στο 87'.