Πέμπτη 28 Απριλίου 2011

Μακρινίτσα - Σκόπελος 1-1

Μοιρασμένο ήταν το παιχνίδι ανάμεσα στις ομάδες της Μακρινίτσας και της Σκοπέλου στο γήπεδο της Πορταριάς με το τελικό σκορ να είναι 1-1. Σκόρερ για τους γηπεδούχους ήταν ο Γάκιας στο 35ο λεπτό με κεφαλιά έπειτα από κόρνερ του Σωτηρίου ενώ για την ομάδα της Σκοπέλου ο Σκιαθίτης ισοφάρισε στο 52’. Από την μεριά της η διοίκηση της ομάδας της Μακρινίτσας ζήτησε συγνώμη για την συμπεριφορά κάποιων ποδοσφαιριστών της οι οποίοι στο τέλος της αναμέτρησης παρεκτράπηκαν με αντιπάλους τους.
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ: Βλαχόπουλος, Χατζής, Καποδίστριας, Γ. Μυλωνάς, Καπουράνης (46’ Θεοδώρου), Κ. Μυλωνάς, Σαρακατσάνος (75’ Ε. Πέτρου), Κλειτσινάρης, Γάκιας, Σωτηρίου, Αρβανίτης.
ΣΚΟΠΕΛΟΣ: Ταλαδιανός, Μπακόπουλος, Χρηστίνης, Καραγιώργος (75’ λ.τ. Γαρουφαλλής), Παχής, Καραθανάσης, Π. Χρυσοφός, Κοχύλης (70’ Προκοπίου), Χισάι, Χρυσάνθης (30’ λ.τ. Ξηρογιάννης), Σκιαθίτης.